צלצל כעת: 0523691478 0509459458

לנקות את הבית בקלות

תנו למקצוענים לעשות עבורכם את העבודה הקשה

ניקיון בית הוא מושג שניתן לפרש אותו באופן מעשי באופנים שונים. על מנת לתת מענה יסודי לצורך בניקיון יסודי- אם לפני כניסה לבית חדש, אם כניסה לבית שהסתיימו עבודות השיפוץ בו, אם במסגרת ניקיון תקופתי שגרתי – חשוב וכדאי להסתייע בשירותיה המקצועיים של חברת ניקיון.

אנשי מקצוע מנקים באופן יסודי מכל הבחינות ובכל הפינות, לרבות במקומות שונים, אשר אנשים לא מגיעים אליהם, תרתי משמע, כשהם עורכים ניקיון חפוז ושטחי. אנשי מקצוע משתמשים בכלים ייחודיים ובחומרים ייעודיים, הנושאים תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים. הם מצוידים באמצעים ובשיטות המקלות עליהם לבצע את הניקיון, מייעלים את העבודה ומגבירים את האפקטיביות שלה. התוצאות המתקבלות- בהתאם.

 

ניקיון – אסתטיקה והיגיינה

 

מתחם נקי אינו רק מתחם נאה ואסתטי יותר, שנעים לפקוד אותו ונעים לשהות – לעבוד ולארח בו. ההיבט האסתטי של הניקיון הוא אחד ההיבטים החשובים של הצורך בשמירה על מתחם נקי אבל חשיבותו אינה מתמצה רק בו. מקום נקי הוא מקום היגייני יותר, בטוח ובטיחותי יותר, בריאותי יותר. על מנת לוודא כי מתחם בכלל ובית בפרט יישמר נקי נדרשות פעולות תקופתיות שונות, לרבות הדברה וחיטוי לביעור מזיקים קיימים ופוטנציאליים. ניקיון הבית הוא חשוב ביותר אבל לא פחות חשוב לשמור על סביבה נקייה. אחד היתרונות בשכירת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית היא היכולת שלה לנקות את הבית בקלות ובאופן יסודי את הסביבה, לרבות חדר מדרגות ומתחמים ציבוריים בבית רב קומות.

 

חברת ניקיון משתמשת בחומרי ניקוי ייעודיים לכל סוגי הריהוט, החפצים וכל תכולת הבית. שימוש זהיר ומושכל בחומרים אלה מהווה ערובה לניקוי מיטבי. כאשר אתם מזמינים לביתכם חברת ניקיון מקצועית אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אנשיה המאומנים ומיומנים במלאכת הניקיון יבצעו את עבודתם תוך הימנעות מגרימת נזק, קל וחומר- השארת לכלוך.

 

אדם קרוב אצל עצמו...

 

עם יד על הלב ותוך גילוי נאות רבים יודו ויתוודו כי כאשר הם מנקים את הבית הם עושים זאת כמי שכפאם שד. כאנוסים. הם עושים זאת בחוסר חשק. כמי שמטרתם היא לסמן V על רשימת תורני הניקיון של הבית... לעומתם, אנשי מקצוע של חברת ניקיון יבצעו את ניקיון הבית באופן שלא יותיר ספק כי עבודת הניקיון נעשתה על ידי מקצוענים.

 

הערך המוסף של חברת ניקיון  המעסיקה עובדים מקצועיים הוא לא רק בביצוע עבודת הניקיון אלא גם בהיותה מקור בלתי נדלה לקבלת טיפים ועצות לשמירה על הניקיון בתקופות שבין הגעת עובדיה לביתכם לצורך ביצוע ניקיון יסודי שלו.  אתם יכולים לקבל מידע וייעוץ ותשובות לכל שאלה זו ובכך להימנע משימוש בחומרים שעלולים להזיק לחומרים שונים בביתכם.

 

כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת ניקיון אתם מבטיחים לעצמכם כתובת קבועה שניתן לפנות אליה בכל עת ולקבל מענה. אם חשוב לכם לנקות את הבית באופן יסודי לפני הגעת אורחים או לאחר עזיבתם אתם יודעים למי לפנות. 

מאת: רחץ בניקיון
מדורג 2 מתוך 5, דרגו 4

תגובותחדש!!

חומר חדשני המיובא מארה"ב

להפגת ריחות בעלי חיים

בחינם!

הצעת מחיר והדגמה

ללא התחייבות בבית הלקוח!

מבצע!

 

 

10% הנחה לבאים מהאתר!

קוד קופון: 2010

שלח הודעה ונחזור אליך!

או חייג:
0523691478 0509459458

המלצות אחרונות

אסתי ומיכה דוד מכפר ורדים

אנו ממליצים על שירותיה של החברה רחץ בניקיון. הגיעו בזמן, עבדו בצורה מסודרת ונקיה, השטיחים והספות שבו לצבעיהם המקוריים, ואנו בהחלט מרוצים וממליצים עליהם. גם המחיר היה בגדר הסביר. אסתי ומיכה

גילה ארזה מעדי

לפני חג הפסח, נתתי לאבי שטיח בהיר חדש, שקניתי לפני שנה. השטיח היה מוכתם בכתמים אפורים של נעליים, ונראה ישן מאוד. כל התכשירים המיוחדים שניסיתי, לא עבדו. אבי החזיר את השטיח כמו חדש!!! תודה רבה, ממליצה בחום!

וולף אורלי מ נהריה

לא האמנתי שאפשר יהיה להעלים כתמים של שנים מהספות שלי.עד שאבי הגיע ותוך שעה וחצי קבלתי סלון ממש חדש אז תודה לך על האדיבות והמקצועיות. יישר כוח

אסנת ניסקה מתמרת

ממליצה בחום רב. אבי ועוזרו הגיעו בדיוק בשעה אליה התחייבות. נעימים, מנומסים, אדיבים ומאוד מקצועיים. חידוש של השטיח, הספה והכורסאות. תודה רבה ושנה טובה.