צלצל כעת: 0523691478 0509459458

שימור ניקיון לאחר ניקוי שטיחים

ניקיון שטיחים - כיצד תשמרו על השטיח שלכם?

 

השטיחים שלנו אוספים לכלוך בפרק זמן קצר. אל תיתן לעובדה הזאת לעצבן אותך. בתכלס כל הסיבה בהנחת שטיח בבית היא לאסוף הרבה לכלוך ואבק. במשך הזמן, הלכלוך מצטבר בסיבים של השטיח וחודר לעומק השטיח. הסיבים צוברים מליונים של חלקיקי אבק, חלקיקי שומנים וחומרים אורגאניים.

 

אם קרה שלא ניקית את השטיחים בתדירות גבוהה פעם אחת לתקופה של שבוע השטיח עלול להיראות בצורה של שטיח ישן ואפילו להדיף ניחוח לא נעים. תכיפות הניקיון הכדאית תלויה רבות בכמות האנשים הדורכים על השטיח. שטיח בעסקים עם תנועה רבה של אנשים זקוק לנקוי בתדירות גבוהה לעיתים תכופות יותר. השגחה מתמדת על נקוי השטיחים בבית או בעסק של העסק שלכם יכולה לשמור על השטיחים של העסק שלכם למשך שנים ותמנע בלאי מוקדם.

 

הטיפים שיסייעו לך להגן על השטיח נקי עד כמה שאפשר  ויעזרו לך להכין את השטיח לנקוי מושלם. שימור קבוע של השטיח עשוי למנוע הצטברות לכלוך רב של השטיחים, לשם כך נחוץ לשים שטיח קטן לניקוי נעליים לפני הכניסה הדלת הראשית. חוק ראשון בניקוי הוא לעשות ניקוי קבוע של השטיחים שלך. אספו את הפירורים ושאר חומרים מזהמים ככל האפשר.

 

שימוש בשואב אבק ולכלוך לנקוי השטיח בעיקר בניקיון לאחר שיפוץ - עבור על השטיחים בצורה חד כיוונית . אחרי העבודה, כדאי לשאוב את הלכלוך בכיוון השני. מומלץ לחזור על הפעולות האלה כמה פעמים.

 

נחוץ לשמור על פילטר לא מלוכלך בשואב הלכלוך כדי להבטיח יכולת שאיבה מירבית.

 

ניקוי שטיחים באמצעות חברה לניקוי שטיחים - שטיפה של השטיחים כאשר נוצר כתם על השטיחים, הסירו אותם באורח מיידי. בניקוי עם מים, כדאי לספוג את המים באמצעות חתיכת בד מייד בתום הפעולה. במידה וגרגרים מצטברים בשטיחים זמן רב, אז קשה מאד להסיר אותם מאוחר יותר. כשמשתמשים בחומרי נקוי, בחנו את נוזל הניקוי במקומות נסתרים לפני שמתחילים לנקות באמצעותם את כל השטיחים. במקרה שנשפך נוזל על השטיח יש להשתמש בחתיכת בד ולספוג אותו מהר ככל הניתן. אסור להפעיל כוח גדול או לשפשף אלא לספוח את החומר הנוזלי באמצעות חתיכת הבד בכיוון סיבי השטיח. בבתים, מספיק לנקות את השטיח בצורה יסודית פעם לשישה חודשים

 

בכל מקרה אם אתם מחפשים חברה לניקוי שטיחים כדי להיעזר בחברים מכרים וידידים כדי לקבל המלצות על חברה מקצועית שתעשה את העבודה טובה ככל שניתן קימים מספר שיטות לניקוי שטיחים מקצועי על נסביר במאמר הבא

מאת: רחץ בניקיון
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 1

תגובותחדש!!

חומר חדשני המיובא מארה"ב

להפגת ריחות בעלי חיים

בחינם!

הצעת מחיר והדגמה

ללא התחייבות בבית הלקוח!

מבצע!

 

 

10% הנחה לבאים מהאתר!

קוד קופון: 2010

שלח הודעה ונחזור אליך!

או חייג:
0523691478 0509459458

המלצות אחרונות

אסתי ומיכה דוד מכפר ורדים

אנו ממליצים על שירותיה של החברה רחץ בניקיון. הגיעו בזמן, עבדו בצורה מסודרת ונקיה, השטיחים והספות שבו לצבעיהם המקוריים, ואנו בהחלט מרוצים וממליצים עליהם. גם המחיר היה בגדר הסביר. אסתי ומיכה

גילה ארזה מעדי

לפני חג הפסח, נתתי לאבי שטיח בהיר חדש, שקניתי לפני שנה. השטיח היה מוכתם בכתמים אפורים של נעליים, ונראה ישן מאוד. כל התכשירים המיוחדים שניסיתי, לא עבדו. אבי החזיר את השטיח כמו חדש!!! תודה רבה, ממליצה בחום!

וולף אורלי מ נהריה

לא האמנתי שאפשר יהיה להעלים כתמים של שנים מהספות שלי.עד שאבי הגיע ותוך שעה וחצי קבלתי סלון ממש חדש אז תודה לך על האדיבות והמקצועיות. יישר כוח

אסנת ניסקה מתמרת

ממליצה בחום רב. אבי ועוזרו הגיעו בדיוק בשעה אליה התחייבות. נעימים, מנומסים, אדיבים ומאוד מקצועיים. חידוש של השטיח, הספה והכורסאות. תודה רבה ושנה טובה.